Porto Theme (1.5.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Search
ur: تلاش

en: Core
ur: کور

en: View
ur: مشاہدہ کریں
