Porto Theme (1.5.4) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Login
fr: Identifiant

en: Search
fr: Rechercher

en: Core
fr: Cœur

en: View
fr: Voir

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Details
fr: Détails

en: General
fr: Général

en: Colors
fr: Couleurs

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Right Sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Tabs
fr: Onglets

en: Back to list
fr: Retour à la liste

en: Left Sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Live Preview
fr: Prévisualisation en temps réel

en: Leave a comment
fr: Laisser un commentaire

en: Sign Up
fr: S'inscrire

en: More Information
fr: Plus d'informations

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page

en: Skills
fr: Compétences

en: Material
fr: Matériel

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: After Content
fr: Après Contenu
