Porto Theme (1.5.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Search
hy: Որոնել

en: View
hy: Դիտել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր
