Porto Theme (1.5.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
