Porto Theme (1.5.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Search
mr: शोध

en: Core
mr: मूळ

en: View
mr: बघा

en: General
mr: साधारण

en: Colors
mr: रंग
