Porto Theme (1.5.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Search
os: Агуырд

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд
