Porto Theme (1.5.4) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Search
pt: Buscar

en: View
pt: Ver

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Details
pt: Detalhes

en: General
pt: Geral

en: Colors
pt: Cores

en: Logout
pt: Sair

en: Add to Cart
pt: Comprar

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Tabs
pt: Abas

en: Client
pt: Cliente

en: Back to list
pt: Voltar para lista

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Footer Top
pt: Topo do Rodapé

en: Skills
pt: Habilidades

en: Primary menu
pt: Menu primário
