Porto Theme (1.5.4) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: View
th: ดู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Details
th: รายละเอียด

en: General
th: ทั่วไป

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Material
th: วัสดุ

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
