Porto Theme (1.5.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Core
vi: Nhân

en: View
vi: Xem

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Details
vi: Chi tiết

en: General
vi: Tổng quát

en: Logout
vi: Thoát

en: Add to Cart
vi: Thêm vào giỏ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
