POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Date
af: Datum

en: Logs
af: Logboeke

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Error
af: Fout

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Pending
af: Hangende

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Account
af: Rekening
