POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Date
ar: التاريخ

en: Logs
ar: سجلات

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Contact
ar: تواصل

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Published
ar: منشور

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Pending
ar: معلّق

en: Failed
ar: فشل

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Activate
ar: تفعيل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Field mapping
ar: ربط الحقل

en: Account
ar: الحساب

en: Title field
ar: حقل العنوان

en: Format string
ar: مقطع التنسيق
