POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Date
be: Дата

en: Logs
be: Логі

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Published
be: Апублікавана

en: Pending
be: Чакае

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Account
be: Акаўнт

en: Format string
be: Фармат радка
