POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Format string
bo: རྣམ་བཞག་གི་ཡིག་ཕྲེང
