POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm
