POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Content field
cs: Pole obsahu

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Account
cs: Účet

en: Format string
cs: Řetězec formátu

en: Attempts
cs: Pokusy
