POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
