POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Format string
el: Κείμενο μορφοποίησης
