POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Date
et: Kuupäev

en: Logs
et: Logid

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Published
et: Avaldatud

en: Content field
et: Sisuväli

en: Pending
et: Ootel

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Account
et: Konto

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Image field
et: Pildi väli
