POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Logs
fi: Loki

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Published
fi: Julkaistu

en: Content field
fi: Sisältökenttä

en: Getting started
fi: Aloitus

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Accounts
fi: Tilit

en: Pending
fi: Odottaa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Skip
fi: Ohita

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Deactivate
fi: Passivoi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Format string
fi: Muodon merkkijono

en: Attempts
fi: Yritykset

en: Authorize
fi: Valtuuta
