POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Error
fil: Mali

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Published
fil: Inilathala

en: Account
fil: Akawnt
