POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh
