POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Account
gu: ખાતુ
