POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Date
hr: Datum

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Account
hr: Račun

en: Format string
hr: Oblik strune
