POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout
