POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Account
km: គណនី

en: Format string
km: ខ្សែ​អក្សរ​ទ្រង់​ទ្រាយ
