POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Deactivate
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
