POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Account
lo: ບັນຊີ
