POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Date
lt: Data

en: Logs
lt: Logai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Security
lt: Saugumas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Field mapping
lt: Laukų žemėlapis

en: Account
lt: Paskyra

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
