POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Date
lv: Datums

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Content field
lv: Satura lauks

en: Security
lv: Drošība

en: Pending
lv: Gaida

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Skip
lv: Izlaist

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Account
lv: Konts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Add account
lv: Pievienot kontu
