POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy

en: Account
mg: Kaonty
