POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Logs
mk: Дневници

en: Settings
mk: Поставки

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно
