POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Date
ms: Tarikh

en: Logs
ms: Log-log

en: Link
ms: Pautan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Contact
ms: Hubungi

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Content field
ms: Medan Kandungan

en: Pending
ms: Menunggu

en: Failed
ms: Gagal

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Account
ms: Akaun

en: Format string
ms: Format rentetan
