POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Account
ne: खाता

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
