POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Content field
nl: Inhoudsveld

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Pending
nl: In afwachting

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Failed
nl: Mislukt

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Skip
nl: Overslaan

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Title field
nl: Titelveld

en: Credentials
nl: Referenties

en: Add account
nl: Account toevoegen

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Attempts
nl: Pogingen

en: App ID
nl: App-ID

en: Social
nl: Sociaal

en: Authorize
nl: Autoriseren
