POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Date
nn: Dato

en: Logs
nn: Logg

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Error
nn: Feil

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Account
nn: Konto
