POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Date
oc: Data

en: Logs
oc: Jornals

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Published
oc: Publicat

en: Accounts
oc: Comptes

en: Pending
oc: En espèra

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Account
oc: Compte

en: Format string
oc: Cadena de format
