POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Title field
ps: سرليک ډګر
