POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Date
ro: Data

en: Logs
ro: Loguri

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Published
ro: Publicat

en: Content field
ro: Conţinut câmp

en: Pending
ro: În așteptare

en: Failed
ro: Eșuat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Skip
ro: Sari peste

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Account
ro: Cont

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Format string
ro: Format șir
