POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Date
ru: Дата

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Time
ru: Время

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Error
ru: Ошибка

en: Contact
ru: Контакт

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Published
ru: Опубликовано

en: Content field
ru: Поле материала

en: Getting started
ru: Начало работы

en: Security
ru: Безопасность

en: Pending
ru: В ожидании

en: Retry
ru: Повтор

en: Failed
ru: Не удалось

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Skip
ru: Пропустить

en: Activate
ru: Активировать

en: Deactivate
ru: Деактивировать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Account
ru: Учётная запись

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Platform
ru: Платформа

en: Add account
ru: Добавить аккаунт

en: Format string
ru: Строка формата

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Attempts
ru: Попытки
