POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Account
se: konto
