POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Account
si: ගිණුම
