POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Error
sl: Napaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno

en: Pending
sl: Čaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Account
sl: Račun
