POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Account
sq: Profili
