POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Date
sv: Datum

en: Logs
sv: Loggar

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Contact
sv: Kontakt

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Content field
sv: Fält för innehåll

en: Getting started
sv: Så här kommer du igång

en: Security
sv: Säkerhet

en: Accounts
sv: Konton

en: Pending
sv: Väntar på

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Activate
sv: Aktivera

en: Deactivate
sv: Inaktivera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Account
sv: Konto

en: Title field
sv: Titelfält

en: Credentials
sv: Referenser

en: Format string
sv: Formatera sträng

en: Image field
sv: Bildfält

en: Attempts
sv: Försök

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Authorize
sv: Godkänna
