POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Error
ta: பிழை

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Account
ta: கணக்கு
