POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Error
te: సమస్య

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: Account
te: ఖాతా
