POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
