POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Page ID
ug: بەت IDسى
