POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Date
uk: Дата

en: Logs
uk: Журнали

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Time
uk: Час

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Published
uk: Опубліковано

en: Content field
uk: Поле матеріалу

en: Getting started
uk: Перед початком

en: Security
uk: Безпека

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Pending
uk: Очікування

en: Retry
uk: Повтор

en: Failed
uk: Невдало

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Skip
uk: Пропустити

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Platform
uk: Платформа

en: Add account
uk: Додати профіль

en: Format string
uk: Рядок формату

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Page ID
uk: ID сторінки

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Social
uk: Суспільний

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Authorization failed
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі
