POSSE Post (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Date
ur: تاریخ

en: Logs
ur: لاگز

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Contact
ur: رابطہ

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال

en: Published
ur: شائع شدہ
